background
logotype
image4 image1 image2 image3

Susuzören 3 - 0 Ağın Gözecik

Normal süreyi 6 - 7 geride bitirmemize rağmen karşılaşmayı hükmen 3 - 0 kazandık ve bu yılki turnuvayı 3 puanla grupta 3. sırada tamamladık.

Ağın Gözecik takımı, karşılaşmaya eksik kadroyla gelmiş. Maç öncesi bize söylenene göre kadrolarında yer alan 5 oyuncu gelmiş sadece. Onlar da müsade ederseniz kadroda yer almayan ama Ağın Gözecik köyünden başka biri oynasın ve sahaya 6 kişi çıkalım dediler. Aksi takdirde 5 kişi olarak maça çıkamayacaklarından hükmen galip gelecektik. Biz de centilmenlik adına kabul ettik. Ancak sahaya çıktığımızda 7 oyuncuları vardı. Yani bize alenen yalan söylenmişti. Ya kadroda yer almayan iki oyuncu oynattılar ya da takımda zaten 6 kişi vardı ve fazla oyuncu ile 7 kişi oldular.

Herhangi bir şey söylemeyerek maça başladık. Maçın normal süresini 6 -7 geride tamamladık. Karşılaşma başa baş oynandı. Netice de yenilmiştik ve telafisi yoktu. Ancak maçın başındaki olayı sormaya biraz da mağlubiyetin siniriyle kararlıydım. Hakem masasına gidip "Hani 6 kişilerdi? Sahaya 7 kişi çıktılar. Neden yalan söylediniz?" diyerek çıkıştım. Onlar da "Yalan söylemedik. Fazladan bir kişi oynatmak tamamen maçın yapılabilmesi içindi." dediler. Bense daha fazla dinlemeyerek "Maça 7 kişi çıktılar. Resmen yalan söylediğiniz ortada." dedim ve cevaplarını bile beklemeden oradan ayrıldım. Mağlubiyete diyeceğimiz yoktu, herhangi bir şeyin arkasına sığınacak da değildik. Sadece yalana tepkimi dile getirdim ve oradan ayrıldım.

Bugün Divriği Derneği'nin internet sitesinde gördüm ki bizi 3 - 0 galip ilan etmişler. Böyle bir beklentimiz yoktu. Bu skora da sevinecek değiliz elbette. Ağın Gözecik'i tebrik eder, herhangi bir mağduriyet yaşattıysam kendilerinden özür dilerim.

Emrah Mert

Fotoğraflar için tıklayın.

 

Yorum yazmak için yetkiniz yok! Lütfen giriş yapın.

Hazırlayan: TR.EMrah